آمار داستان کس داستان سک سوپرسکس پشمالو کلیپ جنیفر لوپزسکسی aks ایران ترانه download song: شیرینی قارچی ( مناسب عید نوروز ) جمعه, 21 اسفند 1388 ساعت 14:03 heaven فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF این شیرینی علاوه بر طعم خوب آن از ظاهری زیبا نیز برخوردار است و نامگذاری آن بر اساس شباهت ظاهری آن با قارچ است، کاملاً ترد و سبک است و مناسب میهمانیهای عید نوروز است، در ادامه مطلب با مواد لازم وطرز تهیه آن آَشنا خواهید شد. مواد لازم: :: مارگارين ............ 100 گرم :: تخم مرغ ........... 2 عدد :: بيكينگ پودر ........ 1 پاكت معادل 10 گرم :: شكر ................ يك ليوان :: نشاسته ذرت .... 400 گرم :: آرد ................... به ميزان لازم ( تا هنگامي كه خمير به دست نچسبد ) :: پودر كاكائو ........... 2 قاشق غذاخوري طرز تهيه : مارگارين ، تخم مرغ ، شكر را مخلوط كنيد، سپس نشاسته و بيكينگ پودر را اضافه كنيد و در آخر آرد اضافه كنيد و خوب ورز دهيد. ميزان اضافه كردن آرد تا زماني است كه حس كنيد خمير به دست نمي چسبد. خمير را به اندازه يك عدد گردو و يا كمي كوچكتر برداريد و در دست گرد كنيد. سپس دهانه يك بطري را داخل پودر كاكائو بزنيد و روز خمير را مانند تصوير شكل دهيد، ( كمي فشار دهيد و به اطراف قسمت برجسته نيز كاكائو را پخش كنيد تا كاملا شكل قارچ به خود بگيرد. سپس به آرامي داخل سيني فر انتقال دهيد ... ميتوانيد اين كار را در داخل سيني فر نيز انجام دهيد. مابقي خمير را نيز به همين صورت شكل دهيد و در سيني فر بچينيد. شيريني ها را در دماي 170 درجه سانتيگراد به مدت 15 تا 20 دقيقه بپزيد، رنگ شيريني ها نبايد تغيير كند. فوت كوزه گري : روغن ، تخم مرغ و شكر را در داخل ميكسر تا زماني كه مخلوط كرم رنگي به دست آيد خوب هم بزنيد، به اين ترتيب روي شيريني ترك نخواهد خورد و بسيار ترد و خوشمزه خواهد شد. نكته دوم : نشاسته ذرت را با ماده ديگري جايگزين نكنيد، زيرا طعم ترد اين شيريني به دليل وجود نشاسته است.

۵/۱۸/۱۳۸۹

شیرینی قارچی ( مناسب عید نوروز ) جمعه, 21 اسفند 1388 ساعت 14:03 heaven فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF این شیرینی علاوه بر طعم خوب آن از ظاهری زیبا نیز برخوردار است و نامگذاری آن بر اساس شباهت ظاهری آن با قارچ است، کاملاً ترد و سبک است و مناسب میهمانیهای عید نوروز است، در ادامه مطلب با مواد لازم وطرز تهیه آن آَشنا خواهید شد. مواد لازم: :: مارگارين ............ 100 گرم :: تخم مرغ ........... 2 عدد :: بيكينگ پودر ........ 1 پاكت معادل 10 گرم :: شكر ................ يك ليوان :: نشاسته ذرت .... 400 گرم :: آرد ................... به ميزان لازم ( تا هنگامي كه خمير به دست نچسبد ) :: پودر كاكائو ........... 2 قاشق غذاخوري طرز تهيه : مارگارين ، تخم مرغ ، شكر را مخلوط كنيد، سپس نشاسته و بيكينگ پودر را اضافه كنيد و در آخر آرد اضافه كنيد و خوب ورز دهيد. ميزان اضافه كردن آرد تا زماني است كه حس كنيد خمير به دست نمي چسبد. خمير را به اندازه يك عدد گردو و يا كمي كوچكتر برداريد و در دست گرد كنيد. سپس دهانه يك بطري را داخل پودر كاكائو بزنيد و روز خمير را مانند تصوير شكل دهيد، ( كمي فشار دهيد و به اطراف قسمت برجسته نيز كاكائو را پخش كنيد تا كاملا شكل قارچ به خود بگيرد. سپس به آرامي داخل سيني فر انتقال دهيد ... ميتوانيد اين كار را در داخل سيني فر نيز انجام دهيد. مابقي خمير را نيز به همين صورت شكل دهيد و در سيني فر بچينيد. شيريني ها را در دماي 170 درجه سانتيگراد به مدت 15 تا 20 دقيقه بپزيد، رنگ شيريني ها نبايد تغيير كند. فوت كوزه گري : روغن ، تخم مرغ و شكر را در داخل ميكسر تا زماني كه مخلوط كرم رنگي به دست آيد خوب هم بزنيد، به اين ترتيب روي شيريني ترك نخواهد خورد و بسيار ترد و خوشمزه خواهد شد. نكته دوم : نشاسته ذرت را با ماده ديگري جايگزين نكنيد، زيرا طعم ترد اين شيريني به دليل وجود نشاسته است.

شیرینی قارچی ( مناسب عید نوروز )

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
این شیرینی علاوه بر طعم خوب آن از ظاهری زیبا نیز برخوردار است و نامگذاری آن بر اساس شباهت ظاهری آن با قارچ است، کاملاً ترد و سبک است و مناسب میهمانیهای عید نوروز است، در ادامه مطلب با مواد لازم وطرز تهیه آن آَشنا خواهید شد.
 مواد لازم:
:: مارگارين ............ 100 گرم
:: تخم مرغ ........... 2 عدد
:: بيكينگ پودر ........ 1 پاكت معادل 10 گرم
:: شكر ................ يك ليوان
:: نشاسته ذرت .... 400 گرم
:: آرد ................... به ميزان لازم ( تا هنگامي كه خمير به دست نچسبد )
:: پودر كاكائو ........... 2 قاشق غذاخوري
 


طرز تهيه :
مارگارين ، تخم مرغ ، شكر را مخلوط كنيد، سپس نشاسته و بيكينگ پودر را اضافه كنيد و در آخر آرد اضافه كنيد و خوب ورز دهيد. ميزان اضافه كردن آرد تا زماني است كه حس كنيد خمير به دست نمي چسبد.
 

خمير را به اندازه يك عدد گردو و يا كمي كوچكتر برداريد و در دست گرد كنيد.
سپس دهانه يك بطري را داخل پودر كاكائو بزنيد و روز خمير را مانند تصوير شكل دهيد، ( كمي فشار دهيد و به اطراف قسمت برجسته نيز كاكائو را پخش كنيد تا كاملا شكل قارچ به خود بگيرد.


سپس به آرامي داخل سيني فر انتقال دهيد ... ميتوانيد اين كار را در داخل سيني فر نيز انجام دهيد. مابقي خمير را نيز به همين صورت شكل دهيد و در سيني فر بچينيد. شيريني ها را در دماي 170 درجه سانتيگراد به مدت 15 تا 20 دقيقه بپزيد، رنگ شيريني ها نبايد تغيير كند.


فوت كوزه گري : روغن ، تخم مرغ و شكر را در داخل ميكسر تا زماني كه مخلوط كرم رنگي به دست آيد خوب هم بزنيد، به اين ترتيب روي شيريني ترك نخواهد خورد و بسيار ترد و خوشمزه خواهد شد.
نكته دوم : نشاسته ذرت را با ماده ديگري جايگزين نكنيد، زيرا طعم ترد اين شيريني به دليل وجود نشاسته است.
 

برچسب‌ها:

0 نظر:

ارسال یک نظر

اشتراک در نظرات پیام [Atom]

<< صفحهٔ اصلی