آمار داستان کس داستان سک سوپرسکس پشمالو کلیپ جنیفر لوپزسکسی aks ایران ترانه download song: نیکی کریمی، محمدرضا فروتن، حامد بهداد، شقایق فراهانی، نگار فروزنده ، محاکمه در خیابان ، مسعود کیمیایی

۵/۰۲/۱۳۸۹

نیکی کریمی، محمدرضا فروتن، حامد بهداد، شقایق فراهانی، نگار فروزنده ، محاکمه در خیابان ، مسعود کیمیایی

اكران بيست‌وهفتمين اثر بلند سينمائي مسعود کيميايي با عنوان «محاکمه‌درخيابان» از صبح چهارشنبه 20 آبان در 20 سالن سينما در تهران و30 سالن در شهرستان‌ها آغاز شد.


«محاكمه‌درخيابان» توسط تورج‌منصوري فيلمبرداري شده و سياه و سفيد به نمايش درخواهدآمد.
محمدرضا فروتن، نيكي كريمي، حامد بهداد، پولاد كيميايي، حميد‌رضا افشار، شبنم درويش، شقايق فراهاني، نگار فروزنده، محمد مؤيد، اكبر معززي و علي‌اصغر طبسي از بازيگران اين فيلم هستند.
همچنين در 22‌آبان، براي اولين بار مراسم فرش‌قرمز براي افتتاح«محاكمه‌درخيابان» در سينما‌ ناهيد واقع در خيابان17 شهريور، دروازه دولاب برپا خواهد شد.
در اين برنامه که با حضور جمعي از هنرمندان و ستارگان سينما و موسيقي ايران برگزار مي‌شود، ابتدا کارگردان عوامل و ستاره‌هاي فيلم «محاکمه در خيابان» با عبور از فرش قرمز با علاقه‌مندان و مهمانان مراسم ديدار خواهند کرد.
در بخش‌ ديگري از برنامه در غرفه‌ها و مکان‌هاي از پيش تعيين شده در محوطه محل برگزاري برنامه و سالن نمايش امکان گفت‌وگو و عکس گرفتن با عوامل فيلم فراهم شده است. سه ترانه از سه فيلم «حکم»،«رئيس» و «محاکمه در خيابان» با صداي رضا يزداني در اين مراسم اجرا خواهد ‌شد.
مراسم فرش‌قرمز«محاكمه‌درخيابان» به همت سايت سينماي ما و با همکاري کارگاه آزاد فيلم، موسسه فيلميران و موسسه سينما شهر برگزار مي‌شود.
«محاكمه در خيابان» ماجراي پسر جواني است كه در روز عروسي‌اش از دوستي مي‌شنود كه عروس قبل از او روابطي با مردي متاهل داشته است. جوان 3 ساعت وقت دارد تا در شهر پر از اتومبيل ساعات عصر را بگردد تا در اين تهران بزرگ مرد را پيدا كند تا مطمئن شود... فيلم در همين 3 ساعت مي‌گذرد. جوان يك اتومبيل گل زده قرض گرفته دارد، يك كت و شلوار دامادي و يك چاقو...كار به كجا خواهد رسيد؟»
مسعود كيميايي فيلم «محاكمه در ‌خيابان» را دوست دارد و معتقد است كه فيلم سايه‌هايي از سينماي گذشته اثر را نمايش مي دهد.
فيلم سينمايي «محاكمه در خيابان» از چهارشنبه در سينماهاي استقلال، آزادي، فرهنگ، اريکه ايرانيان، پرديس ملت، ايران، عصرجديد، پرديس زندگي، سپيده، گلريز، موزه سينما، شاهد، نياوران، مرکزي، بلوار، پارس، جي، کانون قدس، پرديس تماشا و ... اكران مي‌شود.

برچسب‌ها:

0 نظر:

ارسال یک نظر

اشتراک در نظرات پیام [Atom]

<< صفحهٔ اصلی