آمار داستان کس داستان سک سوپرسکس پشمالو کلیپ جنیفر لوپزسکسی aks ایران ترانه download song: موزیسین محمدرضا محمدرضا گلزار مدل نوازنده هنرور گیتاریست آهنگ ساز بیوگرافی بازیگر بازیگر مرد بازیگر خوش چهره سوپر استار سینما ایران

۵/۰۲/۱۳۸۹

موزیسین محمدرضا محمدرضا گلزار مدل نوازنده هنرور گیتاریست آهنگ ساز بیوگرافی بازیگر بازیگر مرد بازیگر خوش چهره سوپر استار سینما ایران

محمدرضا گلزار را شاید بتوان سودآورترین هنرور این مرز و بوم دانست ، تنها سایه او بر فیلمهای سینما تضمینی برای فروش خوب و موفقیت فیلم است.
در ادامه تصاویر و بیوگرافی محمدرضا گلزار.محمد رضا گلزار
متولد 1354
تحصيلات : مهندسی مکانيک
بازيگر آهنگساز نوازنده فتومدل
محمد رضا گلزار فعاليت هنري خود را از سال 1376 به عنوان گيتاريست آغاز کرده و سينما را در سال 1379 با بازي در فيلم سام و نرگس تجربه کرد.
وي با توجه به علاقه زياد به دنياي مد و مدلينگ توانست در سال 80 به عنوان اولين فتو مدل مرد در طول 27 سال گذشته ظاهر شود و گامي موثر در اين زمينه برداشته و فصلي نو را در صنعت تبليغات ايران رقم بزند.
گلزار در کارنامه هنري خود بازي در فيلم هاي مختلفي را داشته و تا به امروز او رکورد دار بازي در پرفروش ترين فيلمهاي تاريخ سينماي ايران است .
محمد رضا بازيگري و مدلينگ را در اولويت اصلي فعاليتهاي خود قرار داده و در حال حاضر به عنوان يکي از شناخته شده ترين چهرهاي سينماي ايران مشغول به کار است .
او به همراه خانواده اش ساکن انديشه ششم محله  انديشه است فرزند سوم خانواده است.محمدرضا گلزار عاشق ماشين BMW است . او عاشق بيليارد است و هيچ کسی در بيليارد رقيب او نتوانسته بشود يکی از هنرمندانی که اقای گلزار با او احساس راحتی می کنند و در مسافرتهای مشترک هميشه هم اتاقی با او هستند بهزاد محمدی است گيتار را بدون استاد ياد گرفته و چند شاگرد خصوصي هم دارد.نه استقلاليه ونه پرسپوليسي !!!! نه خونه اي در فرشته داره !!!!ونه به طور مجردي زندگي مي کنه. الان هم ساکن منطقه سهره وردي است ودر کنار خانواده گرم وصميمي اش زندگي مي کنه. از مطبو عات فراري است و گريزون از حاشيه به طوري که حتي در مجلس تولد خواهر زاده اش شرکت نکرد تا مبادا حرف و حديثي در موردش به وجود بياد. به صداي کويتي پور علاقه بسيار بسيار داره در بين فيلم هايش بوتيک را خيلي دوست داره چرا که به گفته خودش ،جهانگير همون محمد رضا گلزاره!!!يکی از خبر های اين چند روز برگزيده شدن محمد رضا گلزار به عنوان مشاور هنری سازمان بهزيستی تهران است.

برچسب‌ها:

0 نظر:

ارسال یک نظر

اشتراک در نظرات پیام [Atom]

<< صفحهٔ اصلی